Довгоочікувані мастила в тюбиках від TEMOL!

Довгоочікувані мастила в тюбиках від TEMOL!

Серед автомобілістів, як любителів, так і професійних водіїв, так і серед представників транспортного бізнесу знайшли визнання і популярність масла від бренду TEMOL. Крім уже визнаних споживачами моторних і трансмісійних масел від TM TEMOL в останні роки в асортиментну лінійку бренду увійшли і охолоджуючі рідини, і рідини для омивача з різними властивостями і характеристиками.

Продовжуючи традиції постійного розширення асортименту, для більш повного задоволення потреб споживачів у якісних мастильних матеріалах і автохімії з початку цього літа в ТМ TEMOL з’явиться нова продуктова лінійка, а саме пластичні мастила в споживчій тарі – тубі. Асортимент нової продуктової лінійки буде представлений мастилами загального призначення, антифрикційними багатоцільовими мастилами та мастилами для автомобілів.

Мастила загального призначення будуть представлені традиційними марками виробництво і застосування яких добре відомо кожному хто хоч раз стикався з ремонтом в побуті або ремонтував вело-мототехніку. Йдеться про двох змащеннях TEMOL Солідол Ж і TEMOL Графітна Ж.

Мастило TEMOL Солідол Ж призначена для змащування вузлів тертя кочення і ковзання, гвинтових і ланцюгових передач різних машин і механізмів транспортних засобів ручної та сільськогосподарської техніки, що працює при температурі від -25 ° С до + 65 ° С, в потужних механізмах від -50 ° С . Мастило TEMOL Солідол Ж відповідає – NLGI: 2/3, DIN 51502: K 2/3 C-25.

Мастило TEMOL Графітна Ж призначена для змащування вузлів тертя ковзання грубих важконавантажених тихохідних механізмів, ресор, домкратів, торсіонних підвісок гусеничних машин, відкритих шестерних передач, різьбових з’єднаннях та т.д. Мастило застосовується при температурі -20 ° С до + 60 ° С. Мастило TEMOL Графітна Ж відповідає – NLGI: 2, DIN 51502: OGF 2 G-20.

Обидві ці мастила будуть представлені в тубі по 150 мл.

У групі антифрикційних багатоцільових мастил будуть представлені мастило TEMOL Литол-24 і мастило TEMOL EP-2. TEMOL Литол-24 фасуватиметься в туби по 100 і 150 мл, а TEMOL EP-2 пропонуватися покупцеві в 100 мл тубі. Коротко розповімо про характеристики цих мастил.

Мастило TEMOL Литол-24 може використовуватися для змащування підшипників кочення і ковзання всіх типів, шарнірів, зубчастих та інших передач, що труться механізмів тракторів, гусеничних машин, електромашин і інший індустріальної і побутової техніки. Володіє відмінними консерваційними властивостями, високою колоїдної, механічної і хімічної стабільністю. Мастило може застосовуватися при температурі від -40 ° С до + 120 ° С (короткочасно до +130 ° С). Мастило TEMOL Литол-24 відповідає – NLGI: 3, DIN 51502: К3К-40.

Якщо споживачеві буде необхідна мастило для роботи у важких умовах при підвищених і ударних навантаженнях він зможе з упевненістю застосовувати мастило TEMOL EP-2. Даний мастильний матеріал призначений для змазування високонавантажених підшипників ковзання, підшипників кочення, підшипників з ущільнювальними шайбами, шарнірів, зубчастих передач, напрямних верстатів та інших видів вузлів тертя різних механізмів. Основними перевагами застосування даної мастила є:

– Можливість ефективної роботи в широкому діапазоні швидкостей і навантажень завдяки чудовим протизносу і протизадирні властивості;

– Висока стійкість до окислення для більш тривалого інтервалу заміни;

– Відмінний опір до вимивання водою;

– Відмінний захист від іржавіння і корозії змащуваних поверхонь.

Мастило може застосовуватися при температурі від -30 ° С до +130 ° С і відповідає – NLGI: 2, DIN 51502: КР2К-30.

Ми не залишили без уваги і аудиторію автолюбителів. Спеціально для них в цей бренд з’являться мастило TEMOL ШРУС-4 і TEMOL №158. Обидві змащення будуть пропонуватися споживачеві в 100 мл тубі.

Мастило TEMOL ШРУС-4 призначена для змащування шарнірів рівних кутових швидкостей автомобілів з переднім і повним приводом, кулькових дворядних підшипників, а також різних вузлів тертя важко навантажених автомобілів. Має високу антиокисної і механічною стабільністю, низькою випаровуваність, винятковими протизношувальними і протизадирні властивості. Температурний діапазон застосування мастила TEMOL ШРУС-4 від -40 ° С до + 120 ° С. Мастило забезпечує відповідність – NLGI: 2, DIN 51502: КРF2К-40.

Мастило TEMOL №158 може застосовуватися для змащування голчастих підшипників хрестовин карданних з’єднань, підшипників кочення електроустаткування автомобілів, вузлів тертя пристроїв очищення вітрових стекол різної транспортної техніки. Експлуатаційні характеристики мастила проявляються у високій антиоксидантної та механічної стабільності, протизадирних властивості і антикорозійного ефекті. Температурний діапазон застосування даної мастила від – 30 ° С до + 110 ° С. Мастило забезпечує відповідність – NLGI: 1/2, DIN 51502: KF 1/2 К-30.

Постійне розширення асортименту мастильних матеріалів і товарів автохімії в асортиментній лінійці ТМ TEMOL це не стрімка гонка за кількісним показником випущених на ринок нових продуктів. Це перш за все реалізація бажань і надій споживачів, які вибрали продукцію ТМ TEMOL. Сьогодні команда TEMOL працює не тільки над випуском нових видів продукції, які хочуть бачити його споживачі, а й надає консультаційний сервіс по підбору і застосуванню матеріалів, а також їх моніторингу в процесі експлуатації.