Розпочато виробництво моторних масел SAE 30 і SAE 40

Розпочато виробництво моторних масел SAE 30 і SAE 40

Незважаючи на тенденції постійного покращення характеристик техніки і, як наслідок,  підвищеної пропозиції на ринку сучасних високоякісних мастильних матеріалів, число автомобілів вік яких можна назвати, м’яко кажучи, похилим все ще вражає своєю кількістю. І що виробники і постачальники моторних масел можуть тут запропонувати?

Так здебільшого традиційні мастильні матеріали, які прийнято називати «ГОСТІВСЬКА». Ці традиційні мастильні матеріали служать вірою і правдою вітчизняному автопрому, сільському господарству понад чотири десятки років. Честь їм і хвала за це. Але все тече і все змінюється. Хоч двигун, наприклад, якоїсь вітчизняної вантажівки і був випущений 30-40 років тому, але напевно вже пройшов не один капітальний ремонт. А це заміна кілець, поршнів, клапанів, інших елементів силового агрегату. Які були зроблені нехай і не для сучасного автомобіля, але з використанням сучасних матеріалів, металів, сплавів, інноваційних технологій. Тому така техніка вимагає до себе особливої ​​уваги і правильного підходу у виборі моторного масла.

Розуміючи цю проблематику фахівці науково-технічного центру розробили нову серію традиційних моторних масел для дизельних двигунів, які мають поліпшені мийно-диспергуючі, протизносні, антиокислювальні властивості в порівнянні з «ГОСТІВСЬКИМИ» маслами і відповідають вимогам рівня якості API CF / CD.

Дані моторні масла зайняли своє місце в товарній лінійці ТМ TEMOL і отримали назву TEMOL SAE 40 і TEMOL SAE 30

TEMOL SAE 40 і TEMOL SAE 30 – це мінеральні моторні масла, виготовлені з високоочищених базових масел з додаванням ефективного пакету присадок. Володіючи поліпшеними антиокислювальними, мийно-диспергуючі і протизносні властивості, вони забезпечують надійний захист двигуна протягом усього періоду роботи масла.

Моторне масло TEMOL SAE 30 за експлуатаційними характеристиками перевищує масла М-10Г2к, М-10ДМ, а масло TEMOL SAE 40 за експлуатаційними характеристиками перевищує масла М-14В2, М-14Г2цс. Також в порівнянні з цими традиційними маслами, застосування масел серії TEMOL SAE 30, 40 дозволяє збільшити інтервал заміни масла до 40%.

Масла серії TEMOL SAE 30, 40 призначені для використання в дизельних двигунах вантажних автомобілів, позашляхової, будівельної, сільськогосподарської техніки, що працюють в складних умовах.

Команда TEMOL і фахівці науково-технічного центру працюють не тільки над випуском нових видів продукції, яку хочуть бачити його споживачі, а й надають консультаційний сервіс по підбору і застосуванню матеріалів, а також їх моніторингу в процесі експлуатації. Технічні фахівці сервісів OILConsulting і OilDocotr завжди готові відповісти на Ваші запитання.