О нас

TEMOL ОБРАВ ДЛЯ СЕБЕ ШЛЯХ БРЕНДА З ЧЕСНИМИ ЄВРОПЕЙСЬКИМИ ЦІННОСТЯМИ.

1. Всі вироблені матеріали під брендом TEMOL виготовляються виключно з високоякісних оригінальних базових компонентів європейських виробників таких як NESTE OIL (Finland), SHEVRON (USA), NYNAS (Sweden), пакетів присадок провідних виробників зі світовим ім’ям AFTON (USA), Infineum (UK ), Lubrizol (USA).

2. Всі етапи виробничого процесу, без винятку, контролюються сертифікованою лабораторією, від моменту приходу сировинних компонентів, контролю технологічного процесу на окремих етапах виробництва і 100% контролю якості готової продукції.

3. Продукція бренду TEMOL не просто відповідає провідним світовим специфікаціям, а її якість підтверджена офіційними схваленнями провідних виробників техніки – Mercedes Benz, Volkswagen, Renault.

4. Широка асортиментна лінійка TEMOL – моторні масла, трансмісійні масла, масла спеціального призначення, мастила, охолоджуючі рідини, рідина для склоомивача, гальмівні рідини та інші технічні рідини. TEMOL прагне стати Вашим партнером з першої заливки нашої продукції в автомобіль, дозволяє споживачеві оптимально, ефективно і доступно вирішити всі питання пов’язані з обслуговуванням його техніки.

ВІДЕО ПРО ВИРОБНИЦТВО TEMOL

MB APPROVAL TEMOL LUXE 5W-30​

СЕРТИФІКАТ ISO 9001​

MB APPROVAL TEMOL LUXE 5W-40​

СЕРТИФІКАТ ISO 29001​

НАША КОМАНДА​

Старостін В'ячеслав

Генеральний директор

Демченко Андрій

Комерційний директор

Ткаченко Олексій

Менеджер з продажу

Наша команда відкрита для партнерства і співпраці в області забезпечення високоякісними мастильними матеріалами і технічними автомобільними рідинами. З питань наявності та місць продажу, організації дистрибуції в конкретному регіоні, налагодження поставок продукції бренду TEMOL просимо Вас звертатися до співробітників команди TEMOL відповідно до наступної форми.

Зворотній зв'язок