Оливи для бензинових та дизельних генераторів всього 161 грн. Оливи для бензинових та дизельних генераторів всього 161 грн.
Про нас
TEMOL - це бренд, який динамічно розвивається і існує на ринку мастильних матеріалів понад 12 років.
 
За час свого існування компанія встигла завоювати повагу та довіру мільйонів автолюбителів та професіоналів у багатьох країнах. Наш продуктовий портфель містить моторні оливи для легкового і комерційного транспорту, трансмісійні оливи для механічних КПП (MTF), автоматичних КПП (ATF), роботизованих преселективних КПП типів DCT, DSG, PSA, S-Tronic та CVT, гальмівні рідини, спеціальні оливи для мото- і садової техніки, пластичні мастила для всіх видів техніки, антифризи, омивачі скла, автошампуні та інші сервісні продукти.
 
Товари продаються через місцевих дистриб’юторів у більше ніж 500 торгових точках по всій Україні. Основним вектором руху TEMOL є налагодження співпраціі довгострокових дружніх та ділових відносин зі споживачами нашої продукції.
 
 

Компанія

У своїй діяльності наша компанія дотримується трьох основних принципів


1. Орієнтованість на клієнта

Головною ідеєю існування бренду є задоволення потреб кінцевих споживачів продукції TEMOL. Саме це спонукає нас створювати нові сервіси, розширювати асортимент продукції, змінювати розміри партій товарів та їх пакування.


2. Впровадження передових технологій

Ми використовуємо тільки імпортну сировину перевіреної якості. На кожному етапі виробництва у власній акредитованій лабораторії (ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019) проводимо контроль якості готового продукту.

Виробничі потужності дозволяють виготовляти понад 40000т готових мастильних матеріалів щорічно, а WMS система забезпечує відвантаження більш як 60т фасованої та 500т наливної продукції за добу.
 
3. Безперервне вдосконалення
Доказом постійного вдосконалення компанії є отримання ліцензій від міжнародних центрів тестування мастильних матеріалів API, ACEA та схвалення від ОЕМ: Daimler, VW, RENAULT, MAN, VOLVO, CUMMINS та ін., а також сертифікат на відповідність вимогам ISO 9001:2015 від BUREAU VERITAS.
У виробничих процесах впроваджена японська система 5S, завдяки якій ми поліпшили умови праці, зменшили ризик простоїв та покращили якість продукції.