Оливи для бензинових та дизельних генераторів всього 161 грн. Оливи для бензинових та дизельних генераторів всього 161 грн.

Олива моторна PREMIUM C4 5W-30 5л

Олива моторна PREMIUM C4 5W-30 5л
Олива моторна PREMIUM C4 5W-30 5л

Ціна 1485 ₴
Немає в наявності

Опис товару: PREMIUM C4 5W-30

Моторна олива TEMOL PREMIUM C4 5W-30  - повністю синтетична енергозберігаюча моторна олива класу LowSAPS, яка виробляється на основі синтетичної базової оливи і пакету сучасних беззольних присадок.

Моторна олива TEMOL PREMIUM C4 5W-30 має ліцензію згідно вимогам за новітньою класифікацією SN - Американського інституту нафти (API) та спеціально розроблена відповідно до сучасних вимог концернів Daimler AG та RENAULT до моторних олив для бензинових двигунів (в тому числі, для двигунів прямого впорскування або обладнаних турбокомпресором) з подовженими інтервалами технічного обслуговування і дизельних двигунів легкового режиму, в тому числі обладнаних системами селективної нейтралізації вихлопних газів типу SCR і сажовими фільтрами, що відповідають екологічним нормам щодо викидів на рівні EURO 5 та 6.

Моторна олива TEMOL PREMIUM C4 5W-30 володіє мінімальним вмістом сульфатної золи, сірки і фосфору (LowSAPS) для запобігання полірування хонінгувальної поверхні внутрішньої стінки циліндру двигуна та істотного збільшення ресурсу сажових фільтрів і селективних каталізаторів.

Моторна олива TEMOL PREMIUM C4 5W-30 має ліцензію N3678 за API SN та відповідає європейським вимогам ACEA C4.

Моторна олива TEMOL PREMIUM C4 5W-30 відповідає вимогам OEM – MB 226.51/229.51, RN 0720.

Переваги моторної оливи TEMOL PREMIUM C4 5W-30:

  • Висока якість на рівні API SN та ACEA C4
  • Зниження витрат палива;
  • Зменшення часу, необхідного для прогріву двигуна;
  • Значне збільшення інтервалу між замінами оливи;
  • Збільшення терміну служби сажових фільтрів і каталітичних селективних нейтралізаторів відпрацьованих газів;