Оливи для бензинових та дизельних генераторів всього 161 грн. Оливи для бензинових та дизельних генераторів всього 161 грн.

OilAcademy

У користувачів автомобільної техніки завжди виникають питання щодо її експлуатації. Особливо ретельно споживачі підбирають мастильні матеріали до неї. Яке масло використовувати? Які витрати цього масла? 
А в’язкість? Як гучно працює з ним двигун?
 
Якщо серед ваших друзів є технічний спеціаліст - вам пощастило, маєте можливість отримати відповіді, 
якщо ні - ми створили чудову альтернативу.
 
Наші клієнти, навчаючись в OIL ACADEMY, знають відповіді на усі питання стосовно використання продукції TEMOL на своїй техніці.
 
Академія мастильних матеріалів OIL ACADEMY - це навчальні курси для технічних спеціалістів та споживачів продуктів TEMOL. Тут вони вивчають особливості та нюанси використання сучасних мастильних матеріалів (оливи, мастила, охолоджуючі рідини, автохімію) для різноманітної техніки (двигунів, редукторів, компресорів, турбін), а також вивчають ази продажів продуктів бренду.
Важливим питанням курсу є продаж продуктів TEMOL кінцевому споживачу. Дистриб’ютори, які навчаються в Академії мастильних матеріалів знають, як краще презентувати переваги бренду перед іншими виробниками, як працювати із запереченнями, як побудувати довгострокові відносини з клієнтом.
 
Отримавши необхідні знання продавці почувають себе впевненіше під час перемовин в процесі продажу.
 
Безкоштовно навчаючись в «Академії мастильних матеріалів» ви отримаєте професійні знання про:
 
  • особливості мащення вузлів тертя, режими мащення;
  • технологію виготовлення мастильних матеріалів;
  • особливості застосування сучасних моторних, трансмісійних, гідравлічних олив для комерційної і споживчої техніки, спеціальних олив для промислового і агропромислового комплексу, сучасних мастил і антифризів;
  • міжнародну специфікацію і стандартизацію мастильних матеріалів;
  • методи аналізу, діагностування і випробувань мастильних матеріалів.
 
Навчатись у нас легко. Online та offline лекції, тренінги, тести не забирають багато часу. Вже після першого модулю навчання ви відчуєте себе спеціалістом у сфері виготовлення та продажу мастильних матеріалів. Інформація про продукти бренду TEMOL і про продукти вітчизняних та зарубіжних конкурентів допоможе краще орієнтуватись в сучасних реаліях індустрії та ринку мастильних матеріалів і досягати ще більших успіхів у бізнесі. Отримані знання стануть у нагоді і для власних потреб.
 
Після навчання клієнти побачать у вас фахівця, у них не залишиться сумнівів, що їм пропонують найкращі продукти, найвищий рівень сервісу і професійні рекомендації. Ви впевнено будете відповідати на будь-яке питання і, таким чином, доведете свою експертність.
 
Ви маєте можливість обрати потрібні модулі та вивчати тільки їх. Ознайомитись з структурою курсу 
ви можете тут.